EKSİZ OLUK


Ankara Çatı Oluk Sistemleri

Ankara’nın Tartışmasız Lider Markası

Eksiz oluk uzun ömürlü dekoratif görüntüsü ve sağlamlıgı ile çok kısa süre içerisinde tüm binalarda görülmüye başlamıştır.

Sizlere yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz.

Yerinde üretim teknolojisiyle Ankara Çatı Oluk farklı renk seçenegi ile gerçekten uzun ömürlü ve istenilen uzunlukta çatınıza montajlana bilir.

Aşşığıya bakın:

Örnegin=Yarım yuvarlak oluk ile eksiz oluk kıyaslandıgında katında iki daire olan bir aparmanın ortalama 70 metre civarında yarım yuvarlak oluk oldugu oldugunu düşünürsek 25 adet civarında oluk ek yerleri mevcut olur oysa eksiz mono oluk’da sadece köşelerde ek yeri olur ve 4 adet oluk’da ek çatınızda mevcut olur.

7/24 Garantili – Kusursuz hizmet

Tabiki montajlanan eksiz oluk malzemenin kalitesi yanı sıra çatıya montajlayan firmanında kaliteli ve işini iyi bilen bir firma olması dikkat edilmesi gereken en en önemli husustur firmamız Ankara Çatı Oluk Sistemleri elemanları tarafından sizin isteginiz dogrultusunda renk ve kelepçe (iç kelepçe veya dış kelepçe) isteginizle çatının hacmine ve yagmur iniş borularının iniş noktasına göre eyim verilerek çatınıza uygulanır firmamız tarafından uygulanan eksiz oluk

etiketler

cati-oluk, cati-oluk-ankara, ankara-cati-oluk